Oferty pracy - archiwalne

Ogłoszenie archiwalne

Pan Josef w Osnabrück

Miasto:Niemcy

49086 Osnabrück

Wymagany język:

Komunikatywny

Wynagrodzenie na rękę:

1500€ /m-c

Wyjazd:

20.03.

Opis Podopiecznego:

Opieka: nad Panem, który ma 96 lata. Pan jest po udarze, który miał w 2021 roku i choruje na lekką demencję. Porusza się przy pomocy balkonika lub na wózku inwalidzkim. Podopieczny mieszka z samodzielną żoną, która pomaga w opiece nad mężem, w domu jednorodzinnym. W ciągu dnia sam korzysta z toalety na noc pielucho majtki.
Obowiązki: pomoc w czynnościach życia codziennego (ubieranie, higiena, itd.), prowadzenie gospodarstwa domowego, gotowanie, sprzątanie, zakupy.
Warunki mieszkaniowe: osobny pokój, TV, Internet, rower.
Wymagania: kom znajomość j. niemieckiego, doświadczenie w opiece osób starszych.
– 60 kg, 163 cm,
– codzienne odwiedziny rodziny
– jest do dyspozycji Pflegebett i Nachtstuhl

Oferujemy:

  • Legalne i bezpieczne zatrudnienie na terenie Niemiec i Holandii
  • Bezpłatny transport
  • Stałą opiekę koordynatora
  • Liczne bonusy pieniężne
  • ZUS od średniej krajowej
  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
  • formularz A1, karta EKUZ

Jesteś zainteresowany ? Aplikuj !

Podopieczny/a
  • Pan(96)
  • rolator
  • osoba na wózku
Warunki na miejscu
  • miasto
  • można palić
  • brak zwierząt
  • WiFi
  • sklepy w pobliżu
  • rower do dyspozycji
Numer oferty

WG 14/03/01