Oferty pracy - archiwalne

Miasto:Niemcy

88285 Bodnegg

Wymagany język:

Komunikatywny

Wynagrodzenie na rękę:

1550€ /m-c

Wyjazd:

13.04.

Opis Podopiecznej:
Opieka nad Panią Marią, która ma 88 lat, ma 147 cm wzrostu i waży ok 55 kg. Podopieczna jest osobą, która na drobne problemy z sercem, nadciśnienie i lekkie osłabienie starcze. Porusza się wolno przy pomocy laski, bądź rolatorka. Pani Maria jest bardzo serdeczną i ciepłą osobą, która mieszka ze swoim mężem oraz kotem.
Obowiązki: Pomoc w codziennych czynnościach jak np. w ubieraniu się i higienie osobistej, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie, zakupy.
Warunki mieszkaniowe: mieszkanie na wiosce, a dla opiekunki jest oczywiście własny pokój z dostępem do Internetu, rower.
Wymagania: ciepła i serdeczna osoba, która chętnie wyjedzie i będzie mieszkała na wiosce. Bardzo spokojne zlecenie.
Oferujemy:

  • Legalne i bezpieczne zatrudnienie na terenie Niemiec i Holandii
  • Bezpłatny transport
  • Stałą opiekę koordynatora
  • Liczne bonusy pieniężne
  • ZUS od średniej krajowej
  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
  • formularz A1, karta EKUZ

Jesteś zainteresowana /zainteresowany ? Aplikuj !

Podopieczny/a
  • Pani(88)
  • rolator
Warunki na miejscu
  • wieś
  • zwierzę w domu
  • można palić
  • WiFi
  • rower do dyspozycji
  • zlecenie bez dźwigania
Numer oferty

EN 23/03/07