Oferty pracy - archiwalne

Miasto:Holandia

Thorn

Wymagany język:

Dobry

Wynagrodzenie na rękę:

1700€ /m-c

Wyjazd:

30.03.

Opis Podopiecznego:
Opieka nad Panem, która ma 80 lat, 73 kg, 165 cm. Podopieczny przeszedł udar mózgu oraz cierpi na chorobę Bechterewa – miewa też częste dolegliwości bólowe. Jest osoba komunikatywną. Potrzebuje pomocy przy wstawaniu, chodzeniu – ma problemy w utrzymaniu równowagi. Podopieczny mieszka w pięknym domu wraz z całkowicie samodzielną małżonką.
Obowiązki: pomoc podopiecznemu przy wstawaniu, ubieraniu się i higienie osobistej, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie, zakupy.
Warunki mieszkaniowe: bardzo ładny i przestronny dom w samym sercu miejscowości. Duży ogród z krytym basenem i jacuzzi. Opiekunka śpi na 2 piętrze i ma własną łazienkę.
Jest mały pies (słodki). Pokojówka / sprzątaczka przychodzi 3 x rano w tygodniu.
Wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub niderlandzkiego, doświadczenie w opiece osób starszych, prawo jazdy, mile widziana umiejętność pływania.
Dzień wolny – Niedziela. Rower – tak. / sklepy blisko.
Oferujemy:

  • Legalne i bezpieczne zatrudnienie na terenie Niemiec i Holandii
  • Bezpłatny transport
  • Stałą opiekę koordynatora
  • Liczne bonusy pieniężne
  • ZUS od średniej krajowej
  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
  • formularz A1, karta EKUZ

Jesteś zainteresowana /zainteresowany ? Aplikuj !

Podopieczny/a
  • Pan(80)
Warunki na miejscu
  • miasto
  • ogród
  • zwierzę w domu
  • dla aktywnych
  • można palić
  • WiFi
  • własna łazienka
  • sklepy w pobliżu
Numer oferty

AW28/03/01