Oferty pracy - archiwalne

Ogłoszenie archiwalne

Oferta do Pana w Holandii.

Miasto:Holandia

Sint Odilienberg

Wymagany język:

Dobry

Wynagrodzenie na rękę:

1600 + 100€ /m-c

Wyjazd:

28.04.

Opis Podopiecznego:
Opieka nad Panem, który ma 91 lat. Podopieczny choruje na demencje. Jest osoba bardzo spokojną, cichą. Potrzebuje pomocy przy wstawaniu. Powoli chodzi przy balkoniku. Podopieczny mieszka w domu.
Obowiązki: pomoc podopiecznemu przy wstawaniu, ubieraniu się i higienie osobistej, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie, zakupy.
Warunki mieszkaniowe: dom na wsi, osobny pokój, Internet, dostępny rower.
Wymagania: komunikatywna znajomość niemieckiego lub niderlandzkiego, doświadczenie w opiece osób starszych.
Dzień wolny – Niedziela.
Oferujemy:

  • Legalne i bezpieczne zatrudnienie na terenie Niemiec i Holandii
  • Bezpłatny transport
  • Stałą opiekę koordynatora
  • Liczne bonusy pieniężne
  • ZUS od średniej krajowej
  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
  • formularz A1, karta EKUZ

Jesteś zainteresowana /zainteresowany ? Aplikuj !

Podopieczny/a
  • Pan
Warunki na miejscu
  • wieś
  • ogród
  • można palić
  • brak zwierząt
  • rower do dyspozycji
Numer oferty

AW 12/04/01