Oferty pracy - archiwalne

Ogłoszenie archiwalne

Pan Slingerland w Holandii.

Miasto:Holandia

Oegstgeest

Wymagany język:

niemiecki/niderlandzki/angielski- komunikatywny

Wynagrodzenie na rękę:

1700€ /m-c

Wyjazd:

17.04.

Opis Podopiecznego:
Opieka: nad 92-letnim Panem, 1.60m i 50kg. Podopieczny porusza się na wózku inwalidzkim . Do obsługi jest podnośnik pasywny. Pan ma osteoporozę, cukrzycę i czasem zdarza mu się o czymś zapomnieć. Ma cewnik i nosi aparat słuchowy. Podopieczny mieszka w domu jednorodzinnym.
Obowiązki: pomoc w czynnościach życia codziennego (ubieranie, higiena, korzystanie z toalety, itd.), prowadzenie gospodarstwa domowego, gotowanie, sprzątanie, zakupy.
Warunki mieszkaniowe: osobny pokój i Internet.
Wymagania: komunikatywna znajomość j. niemieckiego lub holenderskiego, w ostatecznosci j. ang. + podst. niemieckiego, doświadczenie w opiece osób starszych + cewnik (opróżnianie/wymiana worka)

Oferujemy:

  • Legalne i bezpieczne zatrudnienie na terenie Niemiec i Holandii
  • Bezpłatny transport
  • Stałą opiekę koordynatora
  • Liczne bonusy pieniężne
  • ZUS od średniej krajowej
  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
  • formularz A1, karta EKUZ

Jesteś zainteresowana /zainteresowany ? Aplikuj !

Podopieczny/a
  • Pan(92)
  • osoba na wózku
Warunki na miejscu
  • ogród
  • jedna osoba w domu
  • można palić
  • brak zwierząt
  • WiFi
Numer oferty

AW 14/04/01