Oferty pracy - archiwalne

Miasto:Niemcy

70184 Stuttgart

Wymagany język:

Dobry

Wynagrodzenie na rękę:

1800€ /m-c

Wyjazd:

11.06.

Opis Podopiecznej:
Opiekana Pani Christe 94 lat, 176 cm, ok 60 kg. Podopieczna po szpitalu jest osobą leżącą, przychodzi fizjoterapeuta, aby podopieczna wróciła do mobilności, przy pomocy opiekunki potrafi wstać z łóżka i przejść się do toalety. Codziennie rano oraz wieczorem przychodzi Pflegedienst do porannej i wieczornej toalety oraz podawać zastrzyki. Podopieczna ma odleżyny na pięcie, ich opatrywaniem zajmuje się także Pflegedinst. Trzy razy w tygodniu przychodzi sprzątaczka- dostarcza zakupy według listy. Codzienne odwiedziny znajomych. Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym z ogrodem (przychodzi ogrodnik) w mieście.
Obowiązki: pomoc w czynnościach życia codziennego (ubieranie, higiena, korzystanie z toalety), prowadzenie gospodarstwa domowego, gotowanie,
Warunki mieszkaniowe: osobny pokój, wspólna łazienka, osobne WC
Wymagania: dobra znajomość j. niemieckiego, doświadczenie w opiece, referencje.
Oferujemy:

  • Legalne i bezpieczne zatrudnienie na terenie Niemiec i Holandii
  • Bezpłatny transport
  • Stałą opiekę koordynatora
  • Liczne bonusy pieniężne
  • ZUS od średniej krajowej
  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
  • formularz A1, karta EKUZ

Jesteś zainteresowana /zainteresowany ? Aplikuj !

Podopieczny/a
  • Pani(94)
  • osoba leżąca
  • rolator
Warunki na miejscu
  • miasto
  • ogród
  • można palić
  • WiFi
  • własna łazienka
  • pomoc służb medycznych
  • dom jednorodzinny