Oferty pracy - archiwalne

Miasto:Holandia

Vries

Wymagany język:

Komunikatywny +

Wynagrodzenie na rękę:

1600€ /m-c

Wyjazd:

13.07.

Opis Podopiecznego:
Opieka nad Panem, 87 lat. Pan od 17 lat ma wysoki stopień uszkodzenia rdzenia kręgowego. W efekcie chodzenie, oddawanie moczu i wypróżnianie się są mocno zaburzone. Pan przebywa cały dzień na potrójnym wózku inwalidzkim. Pan może stać przez krótki czas i może się obrócić podczas transferu. Nie ma potrzeby korzystania z wind.
Pan jest wykształconym, inteligentnym człowiekiem – całkowicie świadomym.
Obowiązki: pomoc podopiecznemu w codziennym funkcjonowaniu, pomoc w ubieraniu się i higienie osobistej, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie, zakupy.
Warunki mieszkaniowe: osobny pokój, Internet,
Wymagania: komunikatywna znajomość niemieckiego, doświadczenie w opiece osób starszych.
Pan jest psychoterapeutą – przyjmuje nadal pacjentów w domu. mieszka w ładnym dużym domu, dużo przestrzeni, nie ma zwierząt. Życzy sobie opiekunkę oczytaną, z którą będzie mógł rozmawiać.
Oferujemy:

  • Legalne i bezpieczne zatrudnienie na terenie Niemiec i Holandii
  • Bezpłatny transport
  • Stałą opiekę koordynatora
  • Liczne bonusy pieniężne
  • ZUS od średniej krajowej
  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
  • formularz A1, karta EKUZ

Jesteś zainteresowana /zainteresowany ? Aplikuj !

Podopieczny/a
  • Pan(87)
  • osoba na wózku
Warunki na miejscu
  • jedna osoba w domu
  • można palić
  • brak zwierząt
  • sklepy w pobliżu
  • dom jednorodzinny
Numer oferty

AW 30/06/01