Oferty pracy

Miasto:Niemcy

28879 Grasberg

Wymagany język:

Dobry

Oferta:Stała
Wynagrodzenie na rękę:

1800€ /m-c

Wyjazd:

23.05.

STAŁE ZLECENIE

Opis Podopiecznej:
Opieka: nad Panią, która ma 90 lat, 160 cm, ok. 45-50 kg. Podopieczna jest osłabiona z racji wieku, choruje na osteoporozę i nadciśnienie, ma niewydolność serca. Pani porusza się samodzielnie lub przy pomocy balkonika. Nie ma specjalnej diety. Wstaje co noc, sporadycznie potrzebuje pomocy, czasami bierze łagodne leki nasenne. Podopieczna jest spokojną, cierpliwą i ciepłą osobą. Ważne jest dla niej utrzymanie porządku w domu. Podopieczna mieszka sama w dużym, przestronnym domu na wsi. Do sklepu jest ok. 10 min pieszo. Przychodzi sprzątaczka 2x w tygodniu.
Obowiązki: pomoc w czynnościach życia codziennego (ubieranie, higiena), prowadzenie gospodarstwa domowego, gotowanie, sprzątanie, zakupy.
Warunki mieszkaniowe: osobny pokój, osobna łazienka, Internet, TV.
Wymagania: dobra znajomość j. niemieckiego, doświadczenie w opiece osób starszych, referencje.
Plan dnia: 7:30- wstaje, 8:15- śniadanie, później czytanie gazety, 13- obiad (2-3 razy w tyg. Z synem), później- drzemka poobiednia, po południu krótki spacer, 18- kolacja, 22- idzie spać.
Oferujemy:

  • Legalne i bezpieczne zatrudnienie na terenie Niemiec i Holandii
  • Bezpłatny transport
  • Stałą opiekę koordynatora
  • Liczne bonusy pieniężne
  • ZUS od średniej krajowej
  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
  • formularz A1, karta EKUZ

Jesteś zainteresowana /zainteresowany ? Aplikuj !

Podopieczny/a
  • Pani(90)
  • rolator
Warunki na miejscu
  • wieś
  • WiFi
  • własna łazienka
  • sklepy w pobliżu
  • dom jednorodzinny
Numer oferty

WG 06/05/02