Oferty pracy - archiwalne

Miasto:Niemcy

74632 Neuenstein

Wymagany język:

Komunikatywny +

Wynagrodzenie na rękę:

1700€ /m-c

Wyjazd:

10.07.

Opis Podopiecznej:
Opieka nad Panią, która ma 83 lata. Jest osłabiona z racji wieku, ma niewydolność serca oraz choruje na nowotwór, jest już po 4 chemioterapiach. Porusza się przy balkoniku lub przy pomocy laski, potrzebuje pomocy przy wchodzeniu po schodach (na chwilę obecną nie jest zamontowana winda schodowa, została już zamówiona, rodzina czeka na realizację zamówienia), podopieczna słabsze dni spędza w łóżku. Podopieczna ma założony worek stomijny, codziennie przychodzi Pflegedienst, aby opróżniać worek.
Mieszka sama w domu jednorodzinnym na wsi.
Do gospodarstwa domowego należy kanarek oraz kury. Trzy razy w tygodniu: poniedziałki, środy, piątki przychodzi sprzątaczka. Pani sprzątająca zajmuje także się obejściem domu oraz kurami.
Obowiązki: pomoc podopiecznej w codziennych czynnościach życiowych (przy myciu, ubieraniu, przy kąpieli), przygotowanie posiłków, pranie, prowadzenie domu, zakupy.
Warunki mieszkaniowe: osobny pokój, osobna łazienka, Internet.
Wymagania: dobra znajomość j. niemieckiego, doświadczenie w opiece, prawo jazdy, referencje.

Oferujemy:

  • Legalne i bezpieczne zatrudnienie na terenie Niemiec i Holandii
  • Bezpłatny transport
  • Stałą opiekę koordynatora
  • Liczne bonusy pieniężne
  • ZUS od średniej krajowej
  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
  • formularz A1, karta EKUZ

Jesteś zainteresowana /zainteresowany ? Aplikuj !

Podopieczny/a
  • Pani(83)
  • osoba mobilna
  • rolator
Warunki na miejscu
  • wieś
  • ogród
  • jedna osoba w domu
  • zwierzę w domu
  • dla rozmownych
  • WiFi
  • własna łazienka
  • pomoc służb medycznych
  • zlecenie bez dźwigania
Numer oferty

WG 05/07/01