Oferty pracy - archiwalne

Miasto:Holandia

Maastricht

Wymagany język:

niemiecki/angielski/ niderlandzki - Dobry

Wynagrodzenie na rękę:

1500€ /m-c

Wyjazd:

11.04.

Opis Podopiecznej:
Opieka nad Panią, która ma 92 lata, 74 kg. Podopieczna choruje na demencje. Jest osoba bardzo pogodną, komunikatywną. Potrzebuje pomocy przy wstawaniu, chodzeniu przy rolatorze – ma zawroty głowy – zdecydowanie woli przebywać w łóżku – należy ją mobilizować.
Dobrze śpi przez całą noc. Czasami Podopieczna musi iść do toalety. Używa wtedy basenu.
Obowiązki: pomoc podopiecznej przy wstawaniu, ubieraniu się i higienie osobistej, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie, zakupy.
Przychodzi opieka medyczna do pielęgnacji rany na lewej pięcie.
Nie ma zwierząt domowych.
Warunki mieszkaniowe: osobny pokój + łazienka, Internet.
Opiekunka śpi na 1 piętrze, a Podopieczna na dole w salonie. Na górze i na dole są toalety. Łazienka nie musi być wspólna, ponieważ Podopieczna nie może obecnie wchodzić na górę.
Wymagania: komunikatywna znajomość angielskiego, niemieckiego lub niderlandzkiego, doświadczenie w opiece osób starszych.
Oferujemy:

  • Legalne i bezpieczne zatrudnienie na terenie Niemiec i Holandii
  • Bezpłatny transport
  • Stałą opiekę koordynatora
  • Liczne bonusy pieniężne
  • ZUS od średniej krajowej
  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
  • formularz A1, karta EKUZ

Jesteś zainteresowana /zainteresowany ? Aplikuj !

Podopieczny/a
  • Pani(92)
Warunki na miejscu
  • jedna osoba w domu
  • dla aktywnych
  • można palić
  • brak zwierząt
  • WiFi
  • własna łazienka
  • sklepy w pobliżu
  • pomoc służb medycznych
  • zlecenie bez dźwigania
Numer oferty

AW27/03/01