Oferty pracy - archiwalne

Miasto:Holandia

Putte

Wymagany język:

Komunikatywny angielski lub niderlandzki

Oferta:Stała
Wynagrodzenie na rękę:

1600€ /m-c

Wyjazd:

12.10.

STAŁE ZLECENIE

Opis Podopiecznej:
Opieka nad Panią 89 lat, ( 172 cm, 70 kg). Pani choruje na zaawansowana demencję. Po domu porusza się samodzielnie – lekko pochylona, na dłuższe spacery korzysta z wózka. Bardzo lubi wycieczki do miasta na kawę lub codzienne zakupy.
Obowiązki: pomoc podopiecznej w codziennym funkcjonowaniu. pomoc w ubieraniu się i higienie osobistej, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie, zakupy.
Warunki mieszkaniowe: osobny pokój, Internet,
Wymagania: komunikatywna znajomość angielskiego, doświadczenie w opiece osób starszych.
Rano
Podopieczna na ogół budzi się sama około 6 rano, około 8 wieczorem kładzie się spać.
Około 1 po południu podaje się zupę i potem czas wolny około 2 godziny. Do dyspozycji jest
rower. Po przyjściu spacer z podopieczną na mniej więcej godzinę. Około 4.30 obiad.
Codziennie jest około 2 godzin wolnego. Rodzina stara się Podopieczną zabierać na spacery lub organizować jej różne atrakcje. Nie zawsze jest do dyspozycji jeden dzień wolnego, trzeba to z rodziną przedyskutować i uzgodnić.
Oferujemy:

  • Legalne i bezpieczne zatrudnienie na terenie Niemiec i Holandii
  • Bezpłatny transport
  • Stałą opiekę koordynatora
  • Liczne bonusy pieniężne
  • ZUS od średniej krajowej
  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
  • formularz A1, karta EKUZ

Jesteś zainteresowana /zainteresowany ? Aplikuj !

Podopieczny/a
  • Pani(89)
  • osoba mobilna
Warunki na miejscu
  • WiFi
  • sklepy w pobliżu
  • rower do dyspozycji
  • dom jednorodzinny
Numer oferty

AW 22/09/1