Oferty pracy - archiwalne

Miasto:Niemcy

49565 Bramsche

Wymagany język:

Komunikatywny

Oferta:Nowa
Wynagrodzenie na rękę:

1600€ /m-c

Wyjazd:

08.02.

NOWE ZLECENIE

Opis Podopiecznego:
Opieka mężczyzna po wylewie, na krótkich dystansach porusza się przy pomocy balkonika, czuje się pewnie na wózki inwalidzkim, na który sam się przesiada. Nie wymaga transferu. Jest osobą palącą, choruje na nadciśnienie oraz cukrzycę.
Mieszka z całkowicie samodzielną żoną, która do tej pory sama zajmowała się mężem, przejmie też część obowiązków opiekunki.
Dom jednorodzinny, w domu mieszka też czynny zawodowo syn, który w domu przebywa bardzo rzadko. W domu są dwa małe pieski (labrador i mops)
Obowiązki: pomoc podopiecznemu w czynnościach życia codziennego, pomoc przy ubieraniu się, higienie, sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów.
Warunki mieszkaniowe: osobny pokój, własna toaleta , TV, Internet.
Oferujemy:

  • Legalne i bezpieczne zatrudnienie na terenie Niemiec i Holandii
  • Bezpłatny transport
  • Stałą opiekę koordynatora
  • Liczne bonusy pieniężne
  • ZUS od średniej krajowej
  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
  • formularz A1, karta EKUZ

Jesteś zainteresowana /zainteresowany ? Aplikuj !

Wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece.

70 lat, 184 cm, 80 kg

Podopieczny/a
  • Pan
  • rolator
  • osoba na wózku
Warunki na miejscu
  • miasto
  • zwierzę w domu
  • telewizor w pokoju
  • WiFi
  • własna łazienka
  • dom jednorodzinny
Numer oferty

WG 02/02/01