Oferty pracy

Miasto:Niemcy

50765 Köln

Wymagany język:

Komunikatywny +

Oferta:Stała
Wynagrodzenie na rękę:

do 1900€ /m-c

Wyjazd:

07.08.

DODATKOWO BONUS WAKACYJNY

STAŁE ZLECENIE

Opis Podopiecznego:

Opieka: Opieka: Podopiecznym jest mężczyzna (waga ok.70 kg, wzrost 170 cm, 89 lat), całe dnie spędza w łóżku, wymaga pomocy przy przesiadaniu na krzesło toaletowe. Choruje na osłabienie starcze oraz ma problemy krążeniowe. Ma założony worek na mocz, do obsługi przychodzi Pflegedinst oraz do porannej toalety. Przychodzi sprzątaczka.
Obowiązki: pomoc podopiecznemu w codziennych czynnościach życiowych takich jak higiena osobista oraz ubieranie, prowadzenie domu, gotowanie, sprzątanie.
Warunki mieszkaniowe: własny pokój, własna łazienka, TV, Internet.
Wymagania: komunikatywna dobra znajomość j. niemieckiego, doświadczenie w opiece, referencje.
Oferujemy:

  • Legalne i bezpieczne zatrudnienie na terenie Niemiec i Holandii
  • Bezpłatny transport
  • Stałą opiekę koordynatora
  • Liczne bonusy pieniężne
  • ZUS od średniej krajowej
  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
  • formularz A1, karta EKUZ

Jesteś zainteresowana /zainteresowany ? Aplikuj !

Podopieczny/a
  • Pan(89)
  • osoba na wózku
Warunki na miejscu
  • miasto
  • telewizor w pokoju
  • brak zwierząt
  • WiFi
  • sklepy w pobliżu
  • pomoc służb medycznych
  • zlecenie bez nocek
Numer oferty

WG 04/07/02