Oferty pracy

Miasto:Niemcy

70619 Stuttgart

Wymagany język:

Dobry

Oferta:Stała
Wynagrodzenie na rękę:

do 2000€ /m-c

Wyjazd:

04.08.

DODATKOWO BONUS WAKACYJNY

STAŁE ZLECENIE

Opis Podopiecznego:

Opieka: Praca tylko w nocy, w dzień opiekun ma wolne, żeby odpocząć.
Podopiecznym jest mobilny mężczyzna, praca polega na odprowadzaniu podopiecznego około2-3 razy w ciągu nocy do toalety. Podopieczny porusza się przy pomocy rollatora, z toalety korzysta samodzielnie, choruje na początkową demencję oraz cukrzycę, miewa stany depresyjne.
Podopieczny mieszka z całkowicie samodzielną żoną, która przejmuje opiekę w ciągu dnia, zajmuje się także pracami domowymi i gotowaniem.
Obowiązki: pomoc podopiecznemu w codziennych czynnościach życiowych takich jak higiena osobista oraz ubieranie,
Warunki mieszkaniowe: Osobny pokój, własna łazienka na piętrze domu jednorodzinnego.
Wymagania: dobra znajomość j. niemieckiego, doświadczenie w opiece, referencje.
wzrost 170 cm, 93 lat.

Oferujemy:

  • Legalne i bezpieczne zatrudnienie na terenie Niemiec i Holandii
  • Bezpłatny transport
  • Stałą opiekę koordynatora
  • Liczne bonusy pieniężne
  • ZUS od średniej krajowej
  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
  • formularz A1, karta EKUZ

Jesteś zainteresowana /zainteresowany ? Aplikuj !

Podopieczny/a
  • Pan(93)
  • rolator
Warunki na miejscu
  • miasto
  • WiFi
  • własna łazienka
  • sklepy w pobliżu
  • zlecenie bez dźwigania
  • dom jednorodzinny
Numer oferty

WG 26/06/02