Oferty pracy - archiwalne

Miasto:Niemcy

39114 Magdeburg

Wymagany język:

Komunikatywny +

Wynagrodzenie na rękę:

1600 + 200€ /m-c

Wyjazd:

04.05.

Opis Podopiecznej:
Mobilna Pani 55 kg, 165cm, 77 lat, choruje na zaawansowaną demencję i cukrzycę, nosi pielucho- majtki, bardzo spokojna i miła. Mieszka z całkowicie samodzielnym mężem, który trzy razy w tygodniu jeździ na dializy na cały dzień – w te trzy dni opiekunka pracuje, w pozostałe dni mąż przejmuje większość czynności przy podopiecznej, opiekunka jest do pomocy.
Obowiązki: pomoc podopiecznej w codziennych czynnościach życiowych takich jak ubieranie, prowadzenie domu, gotowanie.
Warunki mieszkaniowe: Osobne mieszkanie: własny pokój, własna łazienka
Wymagania: komunikatywna dobra znajomość j. niemieckiego, doświadczenie w opiece.
Oferujemy:

  • Legalne i bezpieczne zatrudnienie na terenie Niemiec i Holandii
  • Bezpłatny transport
  • Stałą opiekę koordynatora
  • Liczne bonusy pieniężne
  • ZUS od średniej krajowej
  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
  • formularz A1, karta EKUZ

Jesteś zainteresowana /zainteresowany ? Aplikuj !

Podopieczny/a
  • Pani(77)
  • osoba mobilna
Warunki na miejscu
  • miasto
  • dla rozmownych
  • można palić
  • brak zwierząt
  • WiFi
  • własna łazienka
  • zlecenie bez dźwigania
Numer oferty

WG 20/04/02